כאשר הפרויקט המבוצע מצריך מהירות רבה, ניידות מירבית במתחם העבודה, קלות הרכבה ופירוק אנו ממליצים לשקול השכרת פיגום נייד, יתרונם הגדול של פיגומים ניידים להשכרה, הינו המוביליות שלהם והתאמתם לתנאי הסביבה (פנים וחוץ). במקרים בהם יש צורך לבנות ולפרק את הפיגום מספר פעמים, קלות העברתם ממקום למקום הופכת אותם לאידאליים לעבודה וחוסכת זמן רב וכסף. פיגום נייד, עשוי לרוב מאלומיניום – מתכת קלה יותר מרוב המתכות ועמידה לקורוזיה, מה שהופך אותו לקל לנשיאה ועמיד לחלודה. פיגום נייד קטן, משרת היטב בעלי מקצוע בבנייה וקבלני משנה כגון: צבעים, טייחים, חשמלאים, נגרים, טייחים ועוד.

פיגומים אלו אינם דורשים הסמכה להתקנה באתר העבודה, והתקנתם מהירה ביותר ואינה דורשת מיומנות גבוהה. האלומיניום הינו מתכת עמידה וחזקה ביותר אך עם זאת קלה ונוחה לעבודה. כאשר הנך מחפש פיגום נייד להשכרה, מחיר מהווה חלק משמעותי מהמחקר, יש כמובן לבצע השוואות מחיר, אך לא פחות חשוב  ואף חשוב יותר הוא לבדוק מי החברה המשכירה, איזה סוגי פיגומים ניידים יש לה והאם הם אכן עומדים בתקנים? השכרה מחברה אמינה עם מוצרים איכותיים מייצרת ראש שקט עבור המזמין.

כאשר הפרויקט מתבצע לזמן קצר אנו ממליצים לקבלני משנה לשכור את הפיגומים הניידים ולחסוך את כאב הראש בדאגה למקום אחסון (אשר יכול לעלות כסף רב בטווח הארוך) ולכל הצד הלוגיסטי של שינועם והובלתם ממקום למקום. המקצוע שלנו הוא הוא הובלה בנייה ופירוק פיגומים, אנו עושים זאת על בסיס יום-יומי, המקצועיות שלנו חוסכת לקבלן המשנה זמן רב ומאפשרת לו להתרכז בעבודה המרכזית בה הוא עוסק.(שיפוצים, טייחים, צבעים וכו') כאשר הפיגום אינו מיועד לשימוש יום-יומי או שלקבלן אין מקום אחסנה זול, השכרת הפיגום ולא רכישתו עדיפה לאין ערוך. אנו ממליצים לבדוק האם לחברה המשכירה יש את כל האישורים הנדרשים עבור הפיגומים והאם המתקינים שלה מקצועיים ועברו את ההסמכות הרלבנטיות בתחום ואמונים על תחום הבטיחות.

נשמח מאד לשמוע את שאלותיכם ולייעץ כמיטב יכולתנו על מנת להתאים את המוצר המתאים ביותר לדרישות הספציפיות שלכם, אנו זמינים בטלפון: 054-6851240 או באתר.

סגירת תפריט
דילוג לתוכן