מזל טוב! בקרוב תתחיל בפרויקט חדש!

אם הגעת עד כאן, כנראה שאתה מחפש פיגומים להשכרה באזור הצפון או פיגומים למכירה בצפון הארץ. ברוך הבא! הגעת למקום הנכון!

אנו מספקים פיגומים בכל רחבי הארץ, לפרויקטים גדולים מאד ובמקביל נותנים שירות לבעלי מקצוע קטנים וקבלני משנה, כל לקוח חשוב בעיננו ומעל לכל חשובה לנו בטיחותו ובטיחות עובדיו, נושא זה מהווה נר לרגלינו ובו אנו לא מתפשרים כלל. תאונות העבודה הרבות המתרחשות בארץ גורמות לסבל רב ומיותר שאותו ניתן למנוע בקלות ע"י הצמדות לכללי בטיחות פשוטים ועמידה בתקנים.

הנושא הלוגיסטי מהווה חלק נכבד בתהליך הבנייה, וקבלנים רבים נוטים לעבוד עם בעלי מקצוע מקומיים: אדריכל מקומי, שכנראה מכיר היטב את דרישות המועצה והועדה לתכנון מקומי, קבלן לוקאלי – מכיר את השטח וקבלנים אחרים אשר יוכלו להגיע בזמן ובמהירות לאתר הבנייה ובמידת הצורך במידה וישנן תקלות יוכלו לתת מענה מהיר. במידה והפרויקט מתבצע בצפון הארץ, יש עדיפות לחברה אמינה ובעלת רמת שירות גבוהה אשר נמצאת באזור ותוכל לתת מענה מהיר לדרישות המיוחדות של הפרויקט.

על מנת לבצע פרויקט סבוך ומורכב של בנייה ושיפוץ יש לבחור היטב את הקבלנים השונים, המחיר אמנם הוא אינדיקטור חשוב, אך חשוב מכך הוא לבחור קבלן או חברה אשר קיבלתם עליה מספר המלצות, זהו תהליך לפעמים מייגע אך חשוב ביותר, מול חברת פיגומים צריך לבדוק שפיגומים שלה עומדים בתקנים הנדרשים והמתקינים שלה בם מתקינים מוסמכים ומקצועיים שעברו את ההסמכות הנדרשות בתחום. גם אם את מעוניין בפיגומים למכירה בצפון ולא להשכרה עדיין יש לוודא מי מוכר לך, האם החברה תספק לך את המוצר בזמן? האם הפיגומים שנמכרים לך הם המתאימים לפרויקטים שלך? או שאולי מנסים "לדחוף" לך פיגומים שלא בהכרח מתאימים לפרויקטים שלך?

אנו ממליצים בחום לא להתפשר על תחום האמינות הבטיחות בפרויקט שלך. רמת השירות שלנו והמקצועיות ללא פשרות תוך הקפדה על הפרטים הקטנים ביותר, שומרת על המוניטין שלנו כחברה מובילה בתחום. רוצה לשמוע עוד? נשמח אם תיצור אתנו קשר בטלפון: 054-6851240 או צור קשר באתר.

סגירת תפריט
דילוג לתוכן