כאשר מתחילים לחפש פיגומים למכירה, כדאי לבדוק היטב מספר נושאים חשובים לפני הרכישה עצמה:

סוג הפיגום – בשוק הפיגומים כיום, קיים מבחר עצום של פיגומים מסוגים שונים ולצרכים משתנים(פיגומים תלויים, פיגום זקיפים, פיגומי אלומיניום ועוד) חשוב להתאים את הפיגום לדרישות הספציפיות, אשר משתנות מפרויקט לפרויקט ולכן חשוב להבין לעומק מהן הדרישות שלנו לאורך זמן. (מהם הגבהים של הפרויקטים העתידיים? האם השימוש הוא פנימי או חיצוני? האם יש חשיבות למשקל הפיגום?)

אחסון – יש להבין את נפח אחסון הפיגום ולחשב את המקום הנדרש לאחסונו בתנאים שיאפשרו הוצאה מהירה וקלה ממקום האחסון.

הובלה – חשוב להביא בחשבון איך מובילים את הפיגומים בין האתרים השונים, מיהו הרכב המוביל? ומה עלות ההובלה?

צוות הרכבה ופירוק – יש לוודא ההרכבה נעשית בקלות ובמקצועיות ע"י צוות מיומן ומוסמך לנושא, כמות העובדים משמעותית ביותר ועלולה לעכב את בניית הפיגום במידה ואין מספיק עובדים זמינים בזמן ההרכבה או הפירוק.

מחיר הפיגום – חשוב לבצע השוואת מחירים, בין מספר חברות וספקים, יש לבדוק מה כלול בחוזה העסקה (הובלה ליעד, פריקת הפיגומים)

השוואה קנייה מול השכרה – יש לחשב מראש את הסעיף בתקציב שעומד לטובת קניית פיגומים, ולהשוות לעלויות השכרה. לעתים מתברר שלמעשה, השכרה עדיפה על קנייה, מכיוון שתדירות השימוש בפיגום אינה גבוהה והפיגום "שוכב" באחסון.

פיגומים משומשים – לפעמים כאשר מתפרסמות מודעות פיגומים לבניין למכירה, ישנה סכנה ממשית מקנייה של פיגומים בלויים וללא תקנים מתאימים. שימו לב והיו ערניים.

אמינות החברה – בקשו תעודות ומסמכים שהפיגומים אכן עומדים בכל הבדיקות, האישורים והתקנים הנדרשים

לסיכום: ישנן עשרות חברות שמציעות פיגומים למכירה. מחיר הפיגום יכול להראות אטרקטיבי, אך למעשה הפיגומים אינם מתאימים כלל לדרישות הספציפיות שלכם והפיגומים עלולים אף להגיע באיחור אל היעד. אנו ממליצים לפני רכישת פיגומים לבדוק מהו התקציב שלכם ומה הדרישות שלכם לטווח הארוך.

נשמח להיות לכם לעזר ולתת תשובות וטיפים נוספים על מנת שתוכלו לבחור את הפיגום הטוב ביותר עבורכם. ניתן ליצור אתנו קשר בטלפון:  054-6851240 או באמצעות האתר שלנו.

סגירת תפריט
דילוג לתוכן