• פיגום האלומיניום הינו מודולרי, נוח וקל להרכבה ופירוק
  • ניתן להשתמש בפיגום אלומיניום בעבודות פנים וחוץ
  • סוג פיגום זה אינו מצריך הסמכה על מנת להתקינו באתר העבודה
  • האלומיניום נחשב למתכת קלה בהשוואה למתכות אחרות ואף עמיד בפני קורוזיה.
  • המשקל הנמוך של החומר בשילוב רמת עמידותו הגבוהה בפני חלודה הופכים אותו לחומר האולטימטיבי בתעשיות רבות וכמובן גם לענף הבנייה בו מיושם האלומיניום לבניית פיגומים
  • בעקבות משקלו הנמוך פיגום האלומיניום הינו קל לשינוע והובלה
  • פיגום האלומיניום הינו מודולרי, נוח וקל להרכבה ופירוק
  • אחד מיתרונותיו הגדולים של פיגום אלומיניום שהוא מונח על גלגלים ובעקבות כך הוא נייד ואינו פוגע במשטח עליו מונח הפיגום, לכן ניתן לעבוד עם פיגום אלומיניום גם באזורים שבעבר לא היה ניתן לעבוד קודם עם פיגומים

שוק הפיגומים כיום מתחלק לשני סוגים עיקריים: פיגומי פלדה ופיגומי אלומיניום, עד לאחרונה פיגומי פלדה היוו את האופציה הכמעט בלעדית באתרי בנייה. כיום ניתן לראות באתרים רבים ברחבי העולם שינוי מגמה ורבים מהפיגומים מוחלפים לטובת פיגומי אלומיניום. מהו סוד קסמם של פיגומים אלו? מה היתרונות שלהם שכה חשובים ליזמים ולקבלני המשנה?

ננסה לענות על השאלות הללו:

משקל – משקלה של מתכת האלומיניום קל בהרבה בהשוואה למתכות אחרות, כך שפשוט וקל יותר להעביר אותו בתוך אתר הבנייה. בגלל משקלו הקל של הפיגום מרכיב ההובלה מתוך התקציב יורד באופן דרסטי.

מודולריות – פיגום אלומיניום נייד ונוח מאד להרכבה ופירוק.

עמידות לקורוזיה –  בשל הרכבו הכימי של האלומיניום, הפיגום עמיד בפני חלודה.

פנים וחוץ – ניתן להשתמש בפיגום אלומיניום, גם כפיגומים חיצוניים ויתרונו העצום בפנים הבניין מכיוון שאפשר לנייד אותו בקלות ובזהירות בין החללים הפנימיים של המבנה.

גלגלים – בשל משקלו הנמוך, מונח הפיגום עצמו על גלגלים, מה שמאפשר ניידות של הפיגום ואי פגיעה במשטח עליו הוא נמצא, אם בעבר היו משטחים שלא היה אפשרי להניח עליהם פיגומים, פיגום האלומיניום נותן פתרון זול ומהיר לבעיה זו.

חוזק – פיגום האלומיניום הינו חזק ביותר במיוחד בהשוואה לפיגומים אחרים הנוטים להיסדק ואף להישבר.

הסמכה – פיגומים אלו אינם דורשים הסמכה מיוחדת להתקנה באתר הבנייה.

בבואך לחפש פיגום אלומיניום נייד למכירה, כדאי להתייעץ עם מומחים בתחום הפיגומים ולקבל המלצות על החברה המוכרת ולבדוק היטב את טיב הפיגומים עצמם והאם הם עומדים בתקנים. כדאי ואף רצוי לבדוק השכרת פיגום אלומיניום נייד, מפני שהשכרתו לפעמים עדיפה במידה והשימוש בו הוא לא על בסיס יום-יומי או שמקום האחסון יקר. ההוצאה הכספית לפיגומים אלומיניום למכירה הינה חד פעמית, לעומת השכרה.

תן למומחים שלנו לעזור לך ולהתאים את סוגי הפיגומים המתאימים לפרויקטים שלך, בין אם זאת השכרה או מכירה של פיגומי אלומיניום, החשיבות העליונה היא בטיחות המוצר, אמינותו לטווח הארוך ומי עומד המוצר. נשמח אם תפנו אלינו לייעוץ לטלפון: 054-6851240 או  בפנייה באמצעות האתר שלנו

סגירת תפריט
דילוג לתוכן