משמעות רבה יש בבחירת הפיגום המתאים לפרויקט הבא שלכם ויש כמובן לקחת בחשבון מספר שיקולים חשובים, אשר יעזרו לכם להחליט מהו הפיגום הטוב ביותר עבורכם. נשמח להציע לכם מספר אפשרויות המתאימות לפרויקט הספציפי שלכם, לפי סוג הפרויקט, משך הזמן בו תשתמשו בפיגום, גובה המבנה ועוד. נפרט כאן על סוגי פיגומים אשר נמצאים בחברתנו:

פיגום זקיפים – קונסטרוקציה מודולרית העשויה פלדה מגולבנת אשר מותאמת לאתר הבנייה. הפיגומים עומדים בתקן האירופאי המחמיר. ייחודם של פיגומים אלה היא התאמתם לתוואי המשתנה של חזית הבניין, המודולריות הופכת אותם נוחים להרכבה והתאמתם המיוחדת לכל משימה להם הם נועדו. פיגומים אלו שונים בתכלית מהפיגומים הרגילים בארץ, שבהם ניתן לראות משטחי עץ בלתי יציבים ומסוכנים, אשר מאיימים על בטיחות העובדים. בפיגום זקיפים, משטחי הדריכה עומדים בתקן האירופאי – ברזל מגלוון. המעקות, שהם חלק בלתי נפרד מהפיגום, כוללים כמובן גם אזן יד, אזן תיכון וסף רגל המונע נפילתם של חפצים לקרקע. לא רק שפיגומים אלו בטוחים ונוחים יותר, הם משדרים גם אמינות ורצינות לחברה המבצעת את הפרויקט.

פיגום תלוי – תלוי בדרך כלל מגג הבניין או מחלקו העליון של המבנה, נפוץ בעיקר לעבודה בבניינים גבוהים וכאשר מבצעים עבודות שיפוץ ממוקדות במעטפת הבניין. הפיגום התלוי משרת היטב את המטרה כאשר יש קושי להציב פיגומים על פני הקרקע מסיבות שונות (אזורים צפופים, מקומות עם תנועת אנשים רבה, מרכזי מסחר ועוד). פיגום זה הופך לנפוץ מאד, השליטה בו נוחה מאד (ע"י מנגנון חשמלי) וכך העבודה הופכת לנוחה מדויקת ומהירה. הפיגום נע מעלה ומטה באמצעות כבלי פלדה המחוברים לכננת בגג המבנה ומאפשר לעובדים עליו גישה קלה הרבה יותר מסוגי פיגום אחרים. היתרונות הגדולים של פיגום זה היא אמינותו הגדולה ויצירת מרחב עבודה בטוח לעובדים. עבודה עם פיגום זה יכולה לקצר באופן משמעותי את אורכה של העבודה ולחסוך זמן יקר וכסף רב.

פיגום אלומיניום – פיגום מודולרי זה הינו נוח מאד להרכבה ופירוק ואפשר להשתמש בו לעבודות פנים וחוץ, מכיוון שהאלומיניום, הינו מתכת קלה קל להוביל ולשנע אותו ממקום למקום. הפיגום אף מונח על גלגלים כך שאין חשש לפגיעה במשטח עליו הוא עומד (כאשר נדרשת זהירות רבה, במיוחד כאשר עובדים על ריצוף),פיגום  האלומיניום עמיד כמובן לקורוזיה, ולכן רבים בענף הבנייה אוהבים לעבוד עם פיגום זה.

נשמח מאד לענות על שאלות נוספות ולהתאים סוגי פיגומים לבניין לפרויקט הבא שלכם, צרו איתנו קשר בטלפון: 054-6851240 או באתר.

סגירת תפריט
דילוג לתוכן